Produkty do konserwacji

Produkty do konserwacji ekspresów do kawy

Sklep Sabro oferuje Państwu szeroki wybór akcesoriów marki JuraNivona oraz Melitta przeznaczonych do konserwacji ekspresów do kawy. W ofercie m.in. filtry do wody Claris, Claris White, Claris Blue, Claris Smart. Zmiękczając ją zapewniają Państwo odpowiedni odczyn ph, który ma ogromny wpływ na smak kawy. Filtry stosowane są we wszystkich ekspresach ciśnieniowych. Przefiltrowana woda pozwala wydobyć z kawy głęboki smak i aromat. Bardzo ważne jest także stosowanie środków odkamieniających, które usuwają osad i kamień, ułatwiając przez to pracę ekspresu i zapobiegając jego zniszczeniu. W trosce o ekspresy naszych klientów sklep Sabro zaopatrzony jest w tabletki odkamieniające Jura, płyn odkamieniający Nivona oraz Melitta. Kolejnym produktem niezbędnym do prawidłowej pracy ekspresu do kawy są tabletki i płyny czyszczące. Dzięki nim usuniemy uporczywy osad z mleka i kawy oraz tłuste plamy. Sabro oferuje wszelkie niezbędne produkty do konserwacji ekspresów do kawy. Kupując u nas środki do konserwacji ekspresów masz gwarancje skuteczności ich działania i przedłużasz żywotność Twojego automatycznego ekspresu do kawy.

Produkty do konserwacji Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Jura

  Produkty do konserwacji Jura

  Regularna konserwacja ekspresu do kawy zapewni jego prawidłowe i wieloletnie funkcjonowanie. Utrzymanie czystości ma ogromny wpływ na smak przyrządzanej kawy. Sklep Sabro wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje nie tylko ekspresy, ale także przeznaczone do nich akcesoria m.in. marki Jura. W ofercie oryginalne filtry do wody Jura CLARIS Blue, White, Smart zapewniające neutralny odczyn ph wody. Świeżo przefiltrowana woda pozwala wydobyć z kawy to, co najlepsze. Filtry zabezpieczają ekspres przed kamieniem. Sprzedajemy także płyny Jura do czyszczenia i dezynfekcji systemów cappuccino 250 ml oraz 1 litr oraz tabletki czyszczące Jura 6 szt. lub 25 szt.  do jednostek zaparzających.   Posiadamy również w sprzedaży tabletki odkamieniające Jura 3 szt. oraz 36 szt. Dzięki tym środkom pozbędziemy się osadu z kawy, kamienia oraz tłuszczu z mleka, wydłużając żywotność oraz niezawodność ekspresu. Oferujemy tylko oryginalne produkty wysokiej jakości, których stosowanie przynosi zamierzony efekt.

 • Nivona

  Produkty do konserwacji ekspresów Nivona

  Oferujemy szeroki wybór produktów Nivona przeznaczonych do konserwacji ekspresów tej marki. Pośród naszego asortymentu znajdą Państwo filtry do wody. Ich regularna wymiana zapewnia ochronę ekspresów oraz wydłuża ich żywotność. Dzięki przefiltrowanej wodzie możemy cieszyć się bogatym aromatem przyrządzanej kawy. W ofercie także tabletki czyszczące 10 szt. do konserwacji jednostki zaparzającej oraz wylewki kawy oraz oczyszczacze w płynie 500 ml do dezynfekcji systemu cappuccino, który pozwoli pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń z mleka. Z kolei płyn do odkamieniania 500 ml wyeliminuje szkodliwy dla ekspresu kamień. Gwarantujemy skuteczność sprzedawanych produktów. Zachęcamy do składania zamówień. Z kolei mieszkańców Krakowa i okolic zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 • Melitta

  Produkty do konserwacji ekspresów Melitta

  Oferujemy szeroki wybór produktów Melitta przeznaczonych do konserwacji ekspresów tej marki. Pośród naszego asortymentu znajdą Państwo filtry do wody. Ich regularna wymiana zapewnia ochronę ekspresów oraz wydłuża ich żywotność. Dzięki przefiltrowanej wodzie możemy cieszyć się bogatym aromatem przyrządzanej kawy. W ofercie także tabletki czyszczące 4 szt. do konserwacji jednostki zaparzającej oraz wylewki kawy oraz oczyszczacze w płynie 250 ml do dezynfekcji systemu cappuccino, który pozwoli pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń z mleka. Z kolei płyn do odkamieniania 250 ml wyeliminuje szkodliwy dla ekspresu kamień. Gwarantujemy skuteczność sprzedawanych produktów. Zachęcamy do składania zamówień. Z kolei mieszkańców Krakowa i okolic zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów