Ekspres Jura A7 Piano White

15125

Nowy

3 999,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Jura A7 Piano White - cechy ekspresu

  Pionierska innowacja P.E.P.®: Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej umożliwia przygotowanie idealnego espresso

  JURA udoskonaliła od podstaw proces przyrządzania małych specjałów kawowych. Dlatego z ekspresem Jura A7 Piano White udaje się osiągnąć jakość znaną bywalcom kawiarni. Optymalny proces mielenia zapewnia wielostopniowy młynek AromaG3. Szybko i jednocześnie niezwykle delikatnie mieli ziarna kawy, zawsze zapewniając ich świeżość i pełny aromat. Jednostka zaparzająca, dostępna w różnych wersjach, ma pojemność od 6 do 10 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie idealnych warunków parzenia. Opracowany przez JURA Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku ristretto i espresso– gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Proces ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich drzemiących w kawie aromatów. Osiem poziomów intensywności zapewnia najwyższą rozkosz dla podniebienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

  Jura A7 biały

  Najwspanialszy aromat za naciśnięciem jednego przycisku – także przy dwóch specjałach kawowych

  Czy to jedna, czy dwie filiżanki kawy równocześnie, ekspres do kawy A7 gwarantuje za każdym razem doskonałe wrażenia smakowe. Powstały z ziaren zmielonych za pomocą dwukrotnie szybszego młynka AromaG3 i uzyskany w idealnych warunkach zaparzania aromatyczny ekstrakt w postaci espresso i zwykłej kawy płynie prosto do filiżanki, ukoronowany gęstą, delikatną pianką. A to wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

  Ekspres Jura A7 Piano White

  Różnorodność specjałów kawowych za naciśnięciem jednego przycisku

  Model A7 wyposażony jest w funkcję One Touch, umożliwiającą przyrządzanie wszystkich rodzajów specjałów kawowych. Modne napoje z mlekiem lub pianką mleczną, takie jak latte macchiato lub cappuccino, udają się bardzo łatwo za naciśnięciem jednego przycisku. Tak samo łatwo ekspres przygotowuje porcję pianki mlecznej. Udoskonalona technologia gładkiej pianki zapewnia zawsze delikatną, puszystą i kusząco zwiewną piankę mleczną. Elegancką, podwójną wylewkę z regulacją wysokości można bezstopniowo dopasować do wszystkich dostępnych na rynku filiżanek i szklanek.

  Ekspres do kawy Jura A7 biały

  Jura A7 biały - oko cieszy już sam jego widok

  Każdy detal modelu Jura A7 w modnym kolorze Piano White świadczy o doskonałym guście jego użytkowników. Minimalistyczne wzornictwo, połączenie elementów o wysokim połysku i matowych oraz chromowane akcenty sprawiają, że urządzenie nie tylko cieszy oczy wyglądem, lecz także pozwala się fantastycznie wkomponować w nowoczesne, jasne wnętrza.

  Ekspres do kawy Jura A7 Piano White

  Sprawdź również inne ekspresy do kawy Jura dostępne w naszej ofercie!

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Ekspres Jura A7 Piano White

Ekspres Jura A7 Piano White

21 Inne produkty w tej samej kategorii: