Ekspres Jura A1 Black

15133

Nowy

2 799,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Ekspres w kolorze czarnym - Jura A1

  Innowacyjny proces P.E.P.® pozwalający przygotować najwyżej jakości ristretto i espresso

  Od teraz małe kawowe specjały przygotujesz jeszcze smaczniejsze. Jura całkowicie zmieniła proces ich tworzenia. Ekspres Jura A1 pozwoli Ci uzyskać jakość, jak w kawiarni. Doskonałe mielenie ziaren kawy zapewnia młynek Aroma G3 o wielu stopniach. Dzięki niemu możesz cieszyć się szybko i delikatnie zmielonymi ziarnami kawy, co zapewnia świeżość oraz wyjątkowy aromat. Jednostka zaparzająca jest dostępna w kilku wersjach. Może mieć pojemność od 6 do 10 gramów. Odpowiada za właściwe warunki podczas parzenia. Opracowany przez JURA Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku ristretto i espresso – gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Proces ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich drzemiących w kawie aromatów.

  Jura A1 dostępny jest również w wersji

  Dwukrotnie szybszy młynek AromaG3 zachowujący aromat ziaren po zmieleniu

  Dzięki udoskonaleniu kąta cięcia w stożku mielącym inżynierowie firmy JURA osiągnęli znaczący wzrost wydajności, który optymalnie zachowuje naturalną różnorodność aromatu, a dodatkowo o połowę skraca czas mielenia. Zapewnia to pełną, czystą przyjemność z picia kawy i krótszy czas przyrządzania.

  Ekspres Jura A1od góry

  Przyjemność za naciśnięciem jednego przycisku

  Maksymalna przyjemność dzięki minimalistycznemu panelowi obsługi: wystarczy tylko jedno dotknięcie. Można na stałe zaprogramować trzy różne pojemności filiżanki i wybrać dwa poziomy mocy kawy. Automatyczny tryb oszczędzania energii z programowaniem czasu wyłączenia i opatentowany przełącznik Zero-Energy gwarantują wysoką efektywność energetyczną.

  Widok z góry na ekspres Jura A1

  Kompaktowe urządzenie dla kawowych purystów

  Model A1 JURA to ekspres automatyczny na 1 filiżankę idealny zarówno dla kawowych purystów, jak i początkujących miłośników kawy. Konsekwentnie spełnia wymogi minimalizmu, a dzięki bardzo kompaktowym wymiarom można łatwo znaleźć dla niego miejsce. Dzięki niemu kawa jest zawsze udana, natomiast proces P.E.P.® zapewnia niesamowitą jakość parzenia również espresso i ristretto. W celu rozpoczęcia przyrządzania wystarczy dotknąć nowoczesnego panelu obsługowego.

  Jura A1 dostępny w kolorze czarnym - widok z przodu

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Ekspres Jura A1 Black

Ekspres Jura A1 Black

21 Inne produkty w tej samej kategorii: