Jura Chłodziarka do mleka - COOL CONTROL 1 l Biała

24071

Nowy

Chłodziarka do mleka Cool Control 1 l - Biała

Więcej szczegółów

799,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Cool Control – Doskonałe mleko schłodzone do 4 °C

  Smak modnych specjałów z mlekiem został udoskonalony dzięki zmodyfikowanej pod względem technicznym i wizualnym chłodziarce Cool Control.

  Dzięki innowacyjnej chłodziarce do mleka każdy miłośnik kawy może nie tylko rozkoszować się idealnym smakiem specjału, lecz także cieszyć oko pięknym urządzeniem.

  Mleko o idealnej temperaturze 4° C w połączeniu z optymalnymi warunkami higienicznymi stanowi doskonałą podstawę do przyrządzania specjałów według różnorodnych receptur.

  Elegancki wygląd, wytrzymałe materiały i wysokiej jakości detale z aluminium oraz optymalny komfort obsługi sprawiają, że chłodziarka Cool Control stanowi idealne uzupełnienie każdego automatycznego ekspresu do kawy.

  Przemyślana konstrukcja

  Kształt i wygląd chłodziarki Cool Control są typowe dla klasycznego wzornictwa JURA, jak również idealnie dopracowane z myślą o łatwej obsłudze i najwyższych standardach higienicznych. Chłodziarka Cool Control przekonuje szlachetnymi materiałami, pokrywą wykonaną z wysokiej jakości pełnego aluminium i eleganckimi szczelinami wentylacyjnymi. Ze względu na wyrazistą, prostą formę chłodziarka Cool Control 1,0 l pasuje do każdego automatycznego ekspresu do kawy JURA.

  Doskonale przygotowane mleko

  Chłodziarka Cool Control sprawia, że pianka mleczna do modnych napojów, takich jak flat white, jest zawsze świeża i perfekcyjnie puszysta. A wszystko dzięki stale utrzymywanej, optymalnej temperaturze schłodzonego mleka wynoszącej 4° C. Można również zapomnieć o nieprzyjemnych rozpryskach mleka podczas przyrządzania kawy. Bezprzewodowa i stała komunikacja między* chłodziarką Cool Control a automatycznym ekspresem do kawy oraz nowy, zintegrowany wskaźnik poziomu napełnienia dbają o odpowiednie uzupełnianie mleka.

  * Po zamontowaniu Wireless Transmitter (dostępny w ramach opcji) chłodziarka Cool Control jest kompatybilna ze wszystkimi ekspresami do kawy JURA wyposażonymi w Smart Connect.

  Maksymalny komfort obsługi

  Wygodne i bezpośrednie uzupełnienie mleka bez konieczności uciążliwego wyjmowania pojemnika na mleko, cyfrowy wskaźnik temperatury oraz optymalnie dopasowana do pojemnika, zakładana pokrywa aluminiowa gwarantują wyjątkowo prostą i komfortową obsługę.

  Optymalne warunki higieniczne

  Idealnie dopasowane połączenia wtykowe zapewniają optymalny poziom higieny przyrządzania mleka – od chłodziarki Cool Control, aż do napełnienia filiżanki. Od wysokiej jakości pojemnika na mleko ze stali szlachetnej po lancę ssącą – wszystkie elementy mające kontakt z mlekiem nadają się do mycia w zmywarce, dlatego są bardzo łatwe w czyszczeniu: 

  • pojemnik ze stali szlachetnej 
  • pierścień silikonowy
  • pokrywa
  • rurka metalowa
  • adapter

 • Komunikacja bezprzewodowaWireless Redy
  Pojemność zbiornika1,1 lita
  Długość kabla zasilającego1,8 m
  Napięcie100 - 240 V
  Częstotliwość50/60 Hz
  Waga urządzenia1,9 kg
  Szerokość urządzenia14,4 cm
  Wysokość urządzenia22,5 cm
  Głębokość urządzenia21,7 cm
  Numer artykułu24071

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Jura Chłodziarka do mleka - COOL CONTROL 1 l Biała

Jura Chłodziarka do mleka - COOL CONTROL 1 l Biała

Chłodziarka do mleka Cool Control 1 l - Biała

Produkty powiązane

6 Inne produkty w tej samej kategorii: