Tabletki czyszczące JURA 25 szt.

62535

Nowy

Skuteczne czyszczenie, długotrwała ochrona

Więcej szczegółów

129,00 zł

5,16 zł za 1 szt.

Dodaj do listy życzeń

 • Utrzymanie ekspresu w czystości, zwłaszcza przy pracy z mlekiem, kawą i wodą, jest kluczem do wysokiej jakości przyrządzanych napojów.

  Każdy automatyczny ekspres Jura ma bezobsługowy system zaparzania, gdzie samooczyszczanie uruchamia się jednym przyciskiem. 

  Nasi eksperci opracowali wyjątkową tabletkę czyszczącą. Zarówno działanie czyszczące jak i ochronne tabletki jest na dużo wyższym poziomie. Nowe dwufazowe tabletki nie tylko oczyszczają maszynę, ale też pokrywają warstwą zapobiegającą odkładaniu się tłuszczów zawartych w kawie. 

  Jednym naciśnięciem guzika uruchamiamy proces czyszczenia ekspresu.

  Faza I, czyszczenie:
  Specjalna formuła skutecznie oddziela tłuszcze i cząsteczki w systemie zaparzania i sitku. Woda ogrzana do 80°C dokładnie wypłukuje te osady wewnątrz jak i na zewnątrz.

  Faza II, ochrona:
  Specjalne składniki aktywne pokrywają powierzchnie warstwą ochronną i na długi czas zapobiegają osadzaniu się pozostałości z kawy i tłuszczów.

  Efekt:
  Higienicznie czysty automatyczny ekspres do kawy w pełni gotowy na idealną kawę i pełną satysfakcję klienta – za naciśnięciem guzika.

  Do czyszczenia automatycznych ekspresów JURA należy używać wyłącznie oryginalnych tabletek czyszczących Jura. Tylko te tabletki są idealnie dostosowane do procedury automatycznego czyszczenia ekspresu.

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Tabletki czyszczące JURA 25 szt.

Tabletki czyszczące JURA 25 szt.

Skuteczne czyszczenie, długotrwała ochrona

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 Inne produkty w tej samej kategorii: