Jura - Podgrzewacz do filiżanek Czarny

68565

Nowy

55 °C – perfekcyjna temperatura. Taką mogą mieć filiżanki, jeśli zastosujesz podgrzewacz do filiżanek.

Więcej szczegółów

999,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Podgrzewacz do filiżanek Jura - dla prawdziwych miłośników kawy

  Kawa najlepiej smakuje, kiedy jest podana gorąca. To pozwala zrozumieć, dlaczego profesjonaliści pracują tylko z wcześniej odpowiednio ogrzanymi filiżankami. Jeśli gorącą kawę podamy w zimnej porcelanie, natychmiast dochodzi do dużej utraty ciepła. Dopiero w uprzednio ogrzanych filiżankach cudowne doznania smakowe mogą się w pełni rozwinąć. Elegancki wąski podgrzewacz do filiżanek JURA jest idealnym towarzyszem dla każdego  ekspresu do kawy. Dwa elementy grzewcze utrzymują filiżanki w stałej temperaturze ok. 55 °C – idealnej dla wszystkich napojów od mocnego espresso po cappuccino zwieńczone mleczną pianką. Tak oto podgrzewacz staje się niezbędnym elementem wyposażenia dla każdego fana kawy. 

  Optymalne urzadzenie 

  Elegancki wygląd, szczupły i wąski podgrzewacz służy do ogrzania filiżanek. Dwie szuflady są nowocześnie umiejscowione, a filiżanki zamknięte. Pojemność podgrzewacza jest idealna do wykorzystania w gospodarstwach domowych i nadaje się do filiżanek o średnicy 90 mm i wysokości 110 mm. Na każdym piętrze jest albo 5 filiżanek espresso (Ø 57 mm), 4 filiżanki kawy (Ø 66 mm) lub 6 filiżanek kawy cappuccino (średnica 90 mm). W systemie zamkniętym nie jest tracona cenna energia cieplna, a filiżanki dodatkowo schowane przed kurzem. 

  Cieple filizanki do espresso w każdym czasie 

  Możliwość uzyskania ciepłych filiżanek w określonym czasie po zaprogramowaniu on-off. Podgrzewanie może być dostosowane do Twoich potrzeb,a ciepłe filiżanki dokładnie tym momencie, w którym chcesz cieszyć się poranną ciepłą kawą.

  Korzyści

  1. Podgrzana porcelana dla pełnej przyjemności picia doskonałej kawy 
  2. Idealne rozmiary do użytku domowego 
  3. Ogrzane filiżanki pod ręką zawsze, kiedy są potrzebne 
  4. Optymalnie opracowany design dopasowany do ekspresów JURA

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Jura - Podgrzewacz do filiżanek Czarny

Jura - Podgrzewacz do filiżanek Czarny

55 °C – perfekcyjna temperatura. Taką mogą mieć filiżanki, jeśli zastosujesz podgrzewacz do filiżanek.

5 Inne produkty w tej samej kategorii: