Jura - Profesjonalna dysza spieniająca

72168

Nowy

Przystawka Professional fine foam frother

Więcej szczegółów

269,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Wielofunkcyjny spieniacz jest specjalnie zaprojektowany do przygotowania kaw z podgrzanym i spienionym mlekiem. Można go używać do przygotowania pysznego latte macchiato, cappuccino, gorącego mleka, oraz spienionego mleka do gorącej czekolady - z doskonałym rezultatem za każdym razem.

  Pierwszy etap w systemie spieniania mleka w standardzie profesjonalnego baristy. Rewolucyjna technologia spieniania, tworzy pianę mleczną o wspaniałej teksturze i długotrwałej konsystencji, dzięki czemu każdy łyk będzie przyjemnością dla podniebienia. W drugim etapie mleko jest zasysane, a następnie podgrzewane.

  W połączeniu z najwyższej jakości kawą, technologia ta całkowicie zmienia doświadczenia z napojami kawowymi. Jest różnica, można zarówno zobaczyć i posmakować.
   
  Przystawka Professional fine foam frother zaprojektowana jest w czystym, eleganckim stylu JURA i może być używany ze wszystkimi ekspresami do kawy wyposażonymi w system Connector. *

  W celu efektywnego czyszczenia i optymalnej higieny dysza delikatnej pianki jest wyposażona w nowy, wymienny dozownik mleka. Ze względów higienicznych zaleca się regularną wymianę (co ok. 2 miesiące) wymiennego dozownika mleka.

  Dedykowany do modeli:

  • E6 / E60 / E600
  • IMPRESSA F7
  • IMPRESSA F8
  • IMPRESSA F85

  Rewolucyjna technologia delikatnej pianki

  Rewolucyjna technologia delikatnej pianki umożliwia przyrządzenie pianki mlecznej o drobnych pęcherzykach i długo utrzymującej się konsystencji.

  Wzornictwo

  Proste i eleganckie wzornictwo.

  Łatwe czyszczenie

  Nowość z wymiennym dozownikiem mleka w celu zapewnienia skutecznego czyszczenia i optymalnej higieny.

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Jura - Profesjonalna dysza spieniająca

Jura - Profesjonalna dysza spieniająca

Przystawka Professional fine foam frother

Produkty powiązane

5 Inne produkty w tej samej kategorii: