Jura - Dysza spieniająca Easy

69405

Nowy

Dysza spieniająca Jura Easy

Więcej szczegółów

229,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Dysza spieniająca mleko Easy Jura - technologia gładkiej pianki

  Innowacyjne spieniacze zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wykończeniu specjałów kawowych mlekiem i pianką mleczną.

  Rewolucyjna technologia gładkiej pianki (fine foam) zastosowanej w Jura dyszy spieniającej Easy pozwala spienić mleko do uzyskania gładkiej tekstury i trwałej konsystencji według profesjonalnych standardów baristycznych.

  Wewnątrz wielokomorowego systemu mleko jest zasysane, podgrzewane i następnie spieniane powietrzem. Otrzymujemy wyjątkową piankę, która jest rozkoszą dla podniebienia i jest idealna do dekoracji. W połączeniu z kawą najwyższej jakości ta technologia na nowo definiuje całość kawowych doznań.

  Dysza spieniająca Jura Easy - różnicę można zobaczyć i odczuć:

  1. Rewolucyjna technologia gładkiej pianki wytwarza piankę mleczną o gładkiej teksturze i trwałej konsystencji. Taka pianka to rozkosz dla podniebienia, a przy tym jest idealna do dekoracji.
  2. W konwencjonalnych systemach spieniania mleka wytwarzana pianka raczej nie jest gładka. Pęcherzyki znikają dość szybko i pianka opada. 

  Dysza spieniająca mleko Easy Jura została zaprojektowana w czystym klasycznym wzornictwie. Pasuje do każdego ekspresu JURA wyposażonego w Connector System.

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Jura - Dysza spieniająca Easy

Jura - Dysza spieniająca Easy

Dysza spieniająca Jura Easy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 Inne produkty w tej samej kategorii: