Ekspres Melitta Passione OT czarny F53/1-102 EU

400650821548.5

Nowy

Passione® OT Pasja za naciśnięciem przycisku

Więcej szczegółów

2 299,00 zł

2 599,00 zł

-300,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Passione® OT w pełni zasługuje na swoją nazwę. Przygotowanie najpopularniejszych rodzajów kawy to jego pasja! Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 10 fabrycznie zaprogramowanych kawowych specjałów - café crème, espresso, cappuccino lub latte macchiato, które przygotujesz za naciśnięciem jednego przycisku. Sześć dodatkowych specjałów kawowych możesz wybrać za pomocą menu na wyświetlaczu TFT. Best Aroma System zapewni perfekcyjny rozwój smaku.
  Szeroka gama funkcji i zwarty design nie wykluczają się wzajemnie w Passione® OT – w każdej kuchni znajdzie się miejsce na ten mały i kompaktowy ekspres.

  One-Touch – Jedno dotknięcie Na co masz ochotę? Café crème, espresso, ristretto, lungo, cappuccino czy latte macchiato? Tych 10 rodzajów kawy zostało fabrycznie zaprogramowanych i można je wybrać bezpośrednio na panelu, za jednym dotknięciem lub poprzez książkę z przepisami.

  Best Aroma SystemSmak należy do kawy, nie do powietrza – funkcja "Bean to Cup" zapewnia, że tylko odpowiednia ilość ziaren jest świeżo mielona i zostaje natychmiast zużyta. Proces wstępnego parzenia i ekstrakcji (Aroma-Extraction System A.E.S.) zadba o perfekcyjny rozwój smaku kawy. Uszczelka pokrywy pojemnika na ziarna kawy Aromasafe® zapewnia ochronę aromatu i smaku ziaren kawy na dłużej.

  Nowoczesny, kompaktowy design Passione® OT nie tylko zachwyca swoim pięknym designem, ale także zajmuje mało miejsca, dzięki czemu wszędzie się zmieści. Zaokrąglone krawędzie i wysokiej jakości tacka ociekowa ze stali nierdzewnej sprawiają, że dyskretnie przyciąga wzrok.

  Włoski proces przygotowania Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowywania gwarantuje, że składniki są dodawane we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest odwrotnie...

  10 rodzajów napojów kawowych Czy lubisz różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz jeden z czterech klasyków – espresso, café crème, cappuccino lub latte macchiato – za pomocą tylko jednego dotknięcia. Użyj funkcji książki z przepisami by uzyskać kolejne 6 wariantów kawy – ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte i café au lait.

  Double Cup Mode (tryb dwóch filiżanek) Razem lepiej – w trybie Double Cup możesz przygotować dwie filiżanki espresso lub café crème w tym samym czasie. To dobre rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy.

  Dozownik All-in-One z podświetleniem LED Podstaw filiżankę, wybierz kawę... a potem idź po ciastka? Pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy. Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 135 mm, bez użycia specjalnych narzędzi. Specjalne udogodnienie dla tych, których rano drażni światło - zintegrowane oświetlenie LED umożliwi przygotowanie kawy w słabym świetle.

  Kolorowy wyświetlacz TFTKolorowy wyświetlacz TFT wysokiej rozdzielczości zapewnia możliwość intuicyjnej i łatwej obsługi. Czytelne instrukcje podane krok po kroku prowadzą przez menu.

  Wyjmowana jednostka zaparzania Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo  wyczyścić. Wnętrze urządzenia dzięki temu również jest łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.

  Łatwe czyszczenie parą Szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.

  Elastyczny, dołączany system mleczny W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Dobrą wiadomością jest to, że system mleczny w dozowniku jest całkowicie oddzielony od systemu kawy i jest łatwy do odłączenia i  czyszczenia, a nadający się do zmywania w zmywarce  pojemnik na mleko zmieści się w dowolnej lodówce.

  Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia Passione® OT automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

  Funkcje oszczędzania energiiPassione® OT jest wyposażony w programowalny tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika oraz 0-watowy wyłącznik ręczny i posiada pakiet oszczędzania energii.

  Misja eco & care Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Takie działanie jest zgodne z naszym systemem wartości.

 • Produkty - Specjały - Liczba 10
  Funkcja gorącej wody Tak
  Dodatkowa opcja kawy mielonej Brak
  Regulowana jednostka zaparzająca Wyjmowany zaparzacz, umożliwa łatwe, higieniczne mycie, maksymalna pojemność 6,5 - 13 g kawy
  System Wstępnego Zaparzania Aroma-Extractions-System (A.E.S)
  System filtracji wody Filtr wody Claris Melitta
  Typ Młynka Stalowy młynek Premium
  Liczba młynków 1
  Inteligentne wstępne podgrzewanie Tak
  Pompa pompa o ciśnieniu 15 bar
  Funkcja mleka One Touch Venturi System
  Monitoring napełniania tacy ociekowej Tak
  Ilość wody Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
  Moc kawy Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
  Moc kawy - programowana w stopniach 5 stopni
  Programowanie temperatury zaparzania 3 poziomy
  Wyświetlacz Kolorowy wyświetlacz TFT
  Oszczędzanie energii Tryb oszczędzania energii (50 % mniejsze zużycie prądu)
  Programowanie godzin włączania/wyłączania automatyczne wyłączanie
  Program płukania systemu mleka zintegrowany/automatyczny program płukania systemu mleka
  Program czyszczenia systemu mleka zintegrowany program czyszczenia systemu mleka
  Możliwość ustawienia twardości wody Ustawienie twardości wody 4 poziomy
  Ilość wylewek jedna wylewka
  Regulowana wysokość wylewki kawy 135 mm
  Regulowana wysokość wylewki kaw mlecznych 135 mm
  Regulowana wysokość podwójnej wylewki 135 mm
  Dysza gorącej wody zintegrowana z podwójną wylewką
  Regulowana wysokość dyszy gorącej wody 135 mm
  Podświetlenie filiżanki podświetlenie LED
  Pojemność zbiornika 1,2 litra
  Pojemność zbiornika na ziarna 125 g
  Pokrywa zbiornika na ziarna chroniąca aromat Aromasafe
  Długość kabla zasilającego 1 m
  Napięcie 220 - 240 V
  Częstotliwość 50/60 Hz
  Moc 1450 wat
  Waga urządzenia ok 8,3 kg
  Szerokość urządzenia 25,3 cm
  Wysokość urządzenia 40,5 cm
  Głębokość urządzenia 38 cm
  Numer artykułu F53/1-102

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Ekspres Melitta Passione OT czarny F53/1-102 EU

Ekspres Melitta Passione OT czarny F53/1-102 EU

Passione® OT Pasja za naciśnięciem przycisku

7 Inne produkty w tej samej kategorii: