Ekspres Melitta CI Touch srebrny F63-101 EU

F63-101 EU

Nowy

CI Touch® Dotknij proszę!

Więcej szczegółów

3 199,00 zł

3 599,00 zł

-400,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Cenisz sobie wygodę i różnorodność? Bardzo dobrze. Doceniasz łatwą obsługę? Oczywiście, to zrozumiałe. W tym rzecz - CI Touch®. Ma szeroki zakres funkcji, a jednocześnie jest łatwy w użyciu. Wystarczy dotknąć czujnika, a chwile później Twój kawowy specjał jest gotowy, byś mógł się nim delektować. Masz ochotę na espresso? Jedno dotknięcie i gotowe. Cappuccino rano? Dotknij i rozpocznij dzień wyjątkowo zrelaksowany, ponieważ młynek CI Touch® jest cichy jak szept i naprawdę szybki.

  Docenione ciche działanie! Przerwa w interesującej rozmowie w kuchni, tylko dlatego, że robisz cappuccino? Sąsiedzi się irytują, gdy mielisz kawę na espresso o 6 rano? Dzięki temu automatycznemu ekspresowi do kawy nie ma już takiego ryzyka, ponieważ jest to jeden z pierwszych na świecie ekspresów automatycznych, który uzyskał certyfikat „Quiet Mark”, za przyjemnie ciche przygotowanie kawy. Jego tajemnica skrywa się w młynku, tak cichym, że słychać przy nim nawet szept, co osiągnęliśmy dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii.

  Młynek cichy jak szept W urządzeniach Melitta® nawet w trybie turbo nie słyszysz (prawie) nic, ponieważ Twój w pełni automatyczny ekspres wyposażony jest w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek. Przerwane rozmowy, ponieważ ktoś "chce zrobić szybką kawę" to historia. Nie musisz też obawiać się gniewu sąsiadów, obudzonych Twoim pragnieniem wypicia kawy o 3 nad ranem.

  Kolorowy wyświetlacz TFTKolorowy wyświetlacz TFT wysokiej rozdzielczości zapewnia możliwość intuicyjnej i łatwej obsługi. Czytelne instrukcje podane krok po kroku prowadzą przez menu.

  10 rodzajów napojów kawowych Czy lubisz różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz jeden z czterech klasyków – espresso, café crème, cappuccino lub latte macchiato – za pomocą tylko jednego dotknięcia. Użyj funkcji książki z przepisami by uzyskać kolejne 6 wariantów kawy – ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte i café au lait.

  Ręczny wybór rodzaju ziaren Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych... Aby zawsze uzyskać najlepszy smak kawowych specjałów, dwukomorowy pojemnik "Bean Select" można napełnić  dwoma rodzajami ziaren kawy. * Zazwyczaj delikatne, łagodne ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze a aromatyczne, mocne ziarna espresso w drugiej.

  Technologia filtra Pro Aqua By jeszcze bardziej poprawić smak kawy, użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua. Co więcej, jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany tylko raz w roku (* W przypadku filiżanki o pojemności 120 ml, parzenia 6 filiżanek dziennie i wymiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia). Dlaczego? To logiczne: filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym tak długo, jak to możliwe. To trochę kosztuje, ale warto.

  Funkcja Moja Kawa - czy czasami jesteś trochę zapominalski? Nie martw się. W pełni automatyczny ekspres do kawy zapamięta Twoje preferencje dotyczące kawy. Dzięki funkcji "My Coffee Memory" możesz ustawić ulubione kawowe specjały bez konieczności studiowania informatyki. I zanim inni w domu lub w biurze będą zazdrośni, możesz podzielić się z nimi - Twój ekspres zachowa indywidualne preferencje nawet dla czterech osób.

  Włoski proces przygotowania Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowywania gwarantuje, że składniki są dodawane we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest odwrotnie...

  One Touch - Jedno dotknięcie Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nie ma nic prostszego. Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.

  Dozownik All-in-one Podstaw filiżankę, wybierz kawę... i idź po ciasteczka? Pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy. Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez użycia specjalnych narzędzi.

  Double Cup Mode – tryb dwóch filiżanek Lepiej razem - w trybie Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kaw czarnych lub mlecznych. Oczywiście to rozwiązanie jest również dobre dla tych, którzy piją dużo kawy.

  Wyjmowana jednostka zaparzania Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo  wyczyścić. Wnętrze urządzenia dzięki temu również jest łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.

  Łatwe czyszczenie parą Szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.

  Dołączany system mleczny W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Dobrą wiadomością jest to, że pojemnik na mleko nadaje się do zmywania w zmywarce i mieści się w dowolnej lodówce. System mleczny również jest łatwy do utrzymania czystości, ponieważ jest całkowicie oddzielony od systemu kawowego. Łatwy do odłączenia i wyczyszczenia.

  Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania Komunikat na wyświetlaczu poinformuje Cię o konieczności czyszczenia lub odkamieniania. Czytelne instrukcje poprowadzą Cię przez kolejne etapy, krok po kroku.

  Funkcja oszczędzania energii Dzięki wyłącznikowi "0 Wat" możesz całkowicie wyłączyć CI Touch® w dowolnym momencie. Programowalny tryb oszczędzania energii i regulowany, automatyczny wyłącznik zapewniają również ekonomiczne korzystan

 • Produkty - Specjały - Liczba 10
  Funkcja gorącej wody Tak
  Dodatkowa opcja kawy mielonej dodatkowa opcja kawy mielonej - tak
  Regulowana jednostka zaparzająca Wyjmowany zaparzacz, umożliwa łatwe, higieniczne mycie, maksymalna pojemność 6,5 - 13 g kawy
  System Wstępnego Zaparzania Aroma-Extractions-System (A.E.S)
  System filtracji wody Filtr wody Claris Melitta
  Typ Młynka Stalowy młynek Premium z funkcją My Beans Select
  Liczba młynków 1
  Inteligentne wstępne podgrzewanie Tak
  Pompa pompa o ciśnieniu 15 bar
  Funkcja mleka One Touch Venturi System
  Monitoring napełniania tacy ociekowej Tak
  Ilość wody Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
  Moc kawy Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
  Moc kawy - programowana w stopniach 4 stopnie
  Programowanie temperatury zaparzania 3 poziomy
  Zapisywanie, powielanie i personalizacja produktów Pamięć My Coffee - 4
  Wyświetlacz Kolorowy wyświetlacz TFT plus panel sterowania dotykowego
  Oszczędzanie energii Tryb oszczędzania energii (50 % mniejsze zużycie prądu)
  Programowanie godzin włączania/wyłączania automatyczne wyłączanie
  Program płukania systemu mleka zintegrowany/automatyczny program płukania systemu mleka
  Program czyszczenia systemu mleka zintegrowany program czyszczenia systemu mleka
  Możliwość ustawienia twardości wody Ustawienie twardości wody 4 poziomy
  Ilość wylewek jedna wylewka
  Regulowana wysokość wylewki kawy 140 mm
  Regulowana wysokość wylewki kaw mlecznych 140 mm
  Regulowana wysokość podwójnej wylewki 140 mm
  Dysza gorącej wody zintegrowana z podwójną wylewką
  Regulowana wysokość dyszy gorącej wody 140 mm
  Podświetlenie filiżanki podświetlenie LED
  Pojemność zbiornika 1,8 litra
  Pojemność zbiornika na ziarna 270 g / 2 x 135 g
  Pokrywa zbiornika na ziarna chroniąca aromat Aromasafe
  Długość kabla zasilającego 1 m
  Napięcie 220 - 240 V
  Częstotliwość 50/60 Hz
  Moc 1400 W
  Waga urządzenia ok 8,7 kg
  Szerokość urządzenia 25,5 cm
  Wysokość urządzenia 34 cm
  Głębokość urządzenia 47 cm
  Numer artykułu F63-101

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Ekspres Melitta CI Touch srebrny F63-101 EU

Ekspres Melitta CI Touch srebrny F63-101 EU

CI Touch® Dotknij proszę!

7 Inne produkty w tej samej kategorii: