Ekspres Melitta Barista T Smart czarny F83/0-102 EU

400650821780.9

Nowy

Barista T Smart® Najlepsza kawa? Przyrządzona za pomocą smartfona!

Więcej szczegółów

3 599,00 zł

3 999,00 zł

-400,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • Melitta Barista T Smart może naprawdę wiele. Na przykład, może przygotować 18 różnych kawowych specjałów. Z odpowiednimi ziarnami kawy, zgodnie z oryginalną recepturą lub Twoim kreatywnym pomysłem. Ale to zdecydowanie nie wszystko. Dzięki aplikacji Melitta® Connect możesz sterować przygotowaniem kawy i zarządzać wieloma innymi funkcjami za pomocą smartfona.

  Melitta Barista - docenione ciche działanie!

  Przerwa w interesującej rozmowie w kuchni, tylko dlatego, że robisz cappuccino? Sąsiedzi się irytują, gdy mielisz kawę na espresso o 6 rano? Dzięki temu automatycznemu ekspresowi do kawy nie ma już takiego ryzyka, ponieważ jest to jeden z pierwszych na świecie ekspresów automatycznych, który uzyskał certyfikat „Quiet Mark”, za przyjemnie ciche przygotowanie kawy. Jego tajemnica skrywa się w młynku, tak cichym, że słychać przy nim nawet szept, co osiągnęliśmy dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii.
  https://www.sabro.com.pl/melitta/165-ekspres-melitta-barista-t-smart-czarny.html

  Barista T Smart z technologią Melitta® Connect

  Wszystko zależy od Ciebie, ponieważ teraz, dzięki aplikacji Melitta® Connect, możesz zarządzać wieloma funkcjami Twojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy za pomocą smartfona. Szczególna cecha: dzięki tej aplikacji możesz tworzyć własne specjały kawowe. Ile wody, spienionego mleka lub kawy należy wlać do filiżanki i w jakiej kolejności? To zależy od Ciebie. Jaką temperaturę powinna mieć Twoja kawa? Twoja decyzja! Możesz także ustawić ilość i moc Twojej kawy. Wolisz więcej smaku? W takim razie wybierz funkcję IntenseAroma. A to, czy nazwiesz swoje dzieło "Marzenie Niedzielnego Poranka", czy po prostu "Halo pobudka", zależy wyłącznie od Ciebie. A aplikacja może zrobić jeszcze więcej. Twoje urządzenie wymaga czyszczenia lub odkamieniania? Nie panikuj, aplikacja posiada samouczki, które pokazują, jak to zrobić.
  Barista T Smart
  Młynek cichy jak szept
  W urządzeniach Melitta Barista T Smart ® nawet w trybie turbo nie słyszysz (prawie) nic, ponieważ Twój w pełni automatyczny ekspres wyposażony jest w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek. Przerwane rozmowy, ponieważ ktoś "chce zrobić szybką kawę" to historia. Nie musisz też obawiać się gniewu sąsiadów, obudzonych Twoim pragnieniem wypicia kawy o 3 nad ranem.
  Barista T Smart ekspres
  18 kawowych przepisów
  Cenisz sobie różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres Melitta Caffeo Barista T spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz cztery klasyki - espresso, café crème, cappuccino lub latte macchiato – za pomocą lekkiego dotknięcia. Użyj menu, aby przygotować 14 innych kawowych specjałów, takich jak flat white, ristretto, americano lub espresso doppio.
  ekspres Melitta Barista T Smart
  Ręczny wybór rodzaju ziaren
  Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych... Aby zawsze uzyskać najlepszy smak kawowych specjałów, dwukomorowy pojemnik "Bean Select" można napełnić  dwoma rodzajami ziaren kawy. Zazwyczaj delikatne, łagodne ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze a aromatyczne, mocne ziarna espresso w drugiej. 
  Uwaga: Po ręcznej zmianie rodzaju ziaren kawy, ziarna poprzedniego typu nadal znajdują się w młynku i zostaną zużyte, a przejście do nowego typu ziaren kawy nastąpi po około 2-3 zaparzonych filiżankach, zależnie od ustawień mocy kawy.
  ekspres Melitta Caffeo Barista T
  Technologia filtra Pro Aqua
  By jeszcze bardziej poprawić smak kawy, użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua. Co więcej, jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany tylko raz w roku *. Dlaczego? To logiczne, filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym tak długo, jak to możliwe. To trochę kosztuje, ale warto.
  *W przypadku filiżanki o pojemności 120 ml, parzenia 6 filiżanek dziennie i wymiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia.
  ekspres Melitta Caffeo Barista T cena
  Funkcja Moja Kawa
  Zmagasz się z zapamiętaniem wszystkich swoich ulubionych przepisów na kawę od Melitta Barista? Nie martw się. W pełni automatyczny ekspres do kawy zapamięta Twoje preferencje dotyczące kawy. Dzięki funkcji "My Coffee Memory" możesz ustawić swoje ulubione specjały kawowe bez konieczności studiowania informatyki. I zanim inni w domu lub w biurze będą zazdrościli, możesz się z nimi podzielić - Twój ekspres zapamięta preferencje dla czterech osób.
  ekspres Melitta Caffeo Barista T opinie
  Best Aroma System
  Aromat należy do kawy, nie do powietrza. Funkcja "Bean to Cup" zapewnia, że tylko wymagana ilość ziaren jest świeżo mielona i natychmiast zużywana.* Pokrywa Aromasafe® zapewnia szczelne zamknięcie, dzięki czemu ziarna kawy zachowują swój smak przez długi czas. Ciemno zabarwiony pojemnik nie przepuszcza światła, co może wpłynąć na smak kawy, a tym samym chronić smak i aromat kawy.
  ekspres Melitta Caffeo Barista T tanio
  Intensywny Aromat
  Życzysz sobie nieco więcej smaku? W takim razie zamiast standardowego procesu parzenia wybierz opcję IntenseAroma. Daje ona szczególnie intensywny smak kawy - przy użyciu tej samej ilości kawy i wody.
  Włoski proces przygotowania
  Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeżeli znasz oryginalne włoskie przepisy. Sprytny włoski proces przygotowania gwarantuje, że składniki dodawane są w odpowiedniej kolejności. W końcu kto jest w stanie zapamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest dokładnie odwrotnie…
  Kolorowy wyświetlacz TFT
  Czytelny i przejrzysty. Kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości umożliwia intuicyjne korzystanie z urządzenia. Instrukcje krok po kroku poprowadzą Cię przez menu w zrozumiały sposób.
  Double Cup Mode – tryb dwóch filiżanek
  Razem lepiej – z funkcją Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kawowych specjałów z mlekiem lub bez. Oczywiście, to również dobre dla tych, którzy piją dużo kawy.
  One Touch - Jedno dotknięcie
  Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nie ma nic prostszego. Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.
  Dozownik All-in-One
  Podstaw filiżankę, wybierz kawę... i idź po ciasteczka? Pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy. Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez użycia specjalnych narzędzi.
  Touch & Slide - Dotknij i przesuń
  Tak samo jak w przypadku smartfona, dzięki innowacyjnej funkcji Touch & Slide możesz używać w pełni automatycznego ekspresu do kawy, po prostu delikatnie dotykając panelu dotykowego.
  Wyjmowana jednostka zaparzania
  Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić. Dzięki temu wnętrze urządzenia jest również dostępne, więc można je bez problemu wyczyścić.ednostka zamarzania jest łatwa w czyszczeniu, jest ją bardzo łatwo wyjąc i wyczyścić, dzięki temu jeszcze łatwiej wyczyścisz całe urządzenie.
  Easy Steam Cleaning – Łatwe czyszczenie parą
  Szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.
  Elastyczny, dołączany system mleczny
  W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Dobrą wiadomością jest to, że pojemnik na mleko nadaje się do zmywania w zmywarce i mieści się w dowolnej lodówce. System mleczny również jest łatwy do utrzymania czystości, ponieważ jest całkowicie oddzielony od systemu kawowego. Łatwy do odłączenia i wyczyszczenia.
  Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania
  Komunikat na wyświetlaczu poinformuje Cię o konieczności czyszczenia lub odkamieniania. Czytelne instrukcje poprowadzą Cię przez kolejne etapy, krok po kroku.
  Funkcja oszczędzania energii
  Dzięki wyłącznikowi "0 Wat" możesz całkowicie wyłączyć Baristę T Smart® w dowolnym momencie. Programowalny tryb oszczędzania energii i regulowany, automatyczny wyłącznik zapewniają również ekonomiczne korzystanie.
  Misja eco & care
  Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Takie działanie jest zgodne z naszym systemem wartości.
  Sprawdź też inne ekspresy Melitta.
 • Produkty - Specjały - Liczba 18
  Funkcja gorącej wody Tak
  Dodatkowa opcja kawy mielonej dodatkowa opcja kawy mielonej - tak
  Wspomaganie procesu zaparzania Best Aroma System
  Regulowana jednostka zaparzająca Wyjmowany zaparzacz, umożliwa łatwe, higieniczne mycie, maksymalna pojemność 6,5 - 13 g kawy
  System Wstępnego Zaparzania Aroma-Extractions-System (A.E.S)
  System filtracji wody Filtr wody Claris Melitta
  Typ Młynka Stalowy młynek Premium z funkcją My Beans Select
  Liczba młynków 1
  Inteligentne wstępne podgrzewanie Tak
  Pompa pompa o ciśnieniu 15 bar
  Komunikacja bezprzewodowa Bluetootf
  Funkcja mleka One Touch Venturi System
  Monitoring napełniania tacy ociekowej Tak
  Ilość wody Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
  Moc kawy Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
  Moc kawy - programowana w stopniach 5 stopni
  Programowanie temperatury zaparzania 3 poziomy
  Zapisywanie, powielanie i personalizacja produktów Pamięć My Coffee - 4
  Wyświetlacz Kolorowy wyświetlacz TFT plus panel sterowania dotykowego
  Oszczędzanie energii Tryb oszczędzania energii (50 % mniejsze zużycie prądu)
  Programowanie godzin włączania/wyłączania automatyczne wyłączanie
  Program płukania systemu mleka zintegrowany/automatyczny program płukania systemu mleka
  Program czyszczenia systemu mleka zintegrowany program czyszczenia systemu mleka
  Wyświetlanie statusu konserwacji Tak
  Możliwość ustawienia twardości wody Ustawienie twardości wody 4 poziomy
  Ilość wylewek jedna wylewka
  Regulowana wysokość wylewki kawy 140 mm
  Regulowana wysokość wylewki kaw mlecznych 140 mm
  Regulowana wysokość podwójnej wylewki 140 mm
  Dysza gorącej wody zintegrowana z podwójną wylewką
  Regulowana wysokość dyszy gorącej wody 140 mm
  Pojemność zbiornika 1,8 litra
  Pojemność zbiornika na ziarna 270 g / 2 x 135 g
  Pokrywa zbiornika na ziarna chroniąca aromat Aromasafe
  Długość kabla zasilającego 1 m
  Napięcie 220 - 240 V
  Częstotliwość 50/60 Hz
  Moc 1450 wat
  Waga urządzenia ok 10,3 kg
  Szerokość urządzenia 25,9 cm
  Wysokość urządzenia 37,2 cm
  Głębokość urządzenia 46,7 cm
  Numer artykułu F83/0-102

Opinie

Brak recenzji.

Napisz opinię

Ekspres Melitta Barista T Smart czarny F83/0-102 EU

Ekspres Melitta Barista T Smart czarny F83/0-102 EU

Barista T Smart® Najlepsza kawa? Przyrządzona za pomocą smartfona!

7 Inne produkty w tej samej kategorii: